Matematik Öğrenmenin Yeni Yolu: Kısamatik
Kısamatik®Kısamatik®Kısamatik®
+90 553 066 40 30
Yol Tarifi Alın
Kısamatik®Kısamatik®Kısamatik®

Özel Ders

Kısamatik Eğitim, “Özel Ders Sistemi”ne ihtiyacı olan öğrencilerimize uygun çalışma koşularında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosu ile matematik özel ders hizmet vermektedir.


Açılımı Kısayollarla Matematik olan Kısamatik’ te Matematik özel ders ve Geometri özel ders deneyimli, disiplinli ve özverili öğretmenleri ile uyguladığımız Öğrenci Takip Sistemi altında kişiye özel verilmektedir.


Kısamatik Eğitimden birebir özel ders almak isteyen öğrencilerimiz olduğu gibi 2-3 kişilik özel ders almak isteyen öğrenci gruplarımızda olmaktadır.


Matematik özel ders ve Geometri özel ders almak isteyen öğrencilerimize hem birebir özel ders hem de 2-3 kişilik grup özel ders imkanı sunmaktayız.


Kısamatik Eğitim olarak Matematik ve Geometri den özel ders özel ders alan öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz;
LGS – TYT – AYT sınavlarına yönelik olduğu gibi
aynı zamanda 5. Sınıftan 8. Sınıfa, 9. Sınıftan 12. Sınıfa kadar olan ara gruplar içinde geçerlidir.


Kısamatik Eğitim’ de uygulanan “ÖZEL DERS SİSTEMİ” nin içeriğinden bahsetmek gerekirse;


1. Adım olarak öncelikle özel ders öğrencimizin seviyesini test etmek adına 1 saatlik hem tanışma hem de seviye tespit dersi yaparız.
2. Adım da ise öğrencimiz ile hem Matematik özel ders için hem de diğer dersleri için haftalık çalışma programı adına gereken çalışmayı yaparız.
3. Adım da özel ders öğrencimizin velisi ile görüşerek öğrencimize uygulayacağımız programı izah ederiz ve velimize düşen sorumluluğu ve ödevleri anlatırız.

Çalışma modelimizin adı 3 AYAK olup,

Öğrenci – Veli – Kısamatik Eğitim olarak 3 Ayak üzerine inşaa edeceğimiz model ile yola çıkarız.

15 yıllık mesleki deneyimlerimizden elde ettiğimiz bu 3 Ayak Eğitim Modelimizin faydalarını yeni özel ders öğrencilerimizin de en iyi şekilde yararlanabilmesi için bu ilk üç adımı uygularız.

4. Adım ise bu adımlar içerisinde en önemli olanı ve Kısamatik Eğitim olarak verdiğimiz özel ders hizmetinin en can alıcı tarafıdır.

Özel ders öğrencimiz dersini aldıktan sonra Kısamatik’ten ayrılmadan ders çalışma alanımız da kendisiyle işlediğimiz konu ile ilgili en az 1 test çözmesini sağlarız.

İşte bu aşama özel ders öğrencimiz ile yaptığımız çalışmanın eksisini artısını ortaya koyar.

Öğrencimizin çözdüğü testdeki durumunu analiz ederiz. Kimi zaman bilgi eksikliğinden kimi zaman 4 işlem hatasından kimi zaman da dikkat eksikliğinden kaçan sorular olabilir, işte bunun analizini yapmış oluruz.

Eğer bilgi eksikliği söz konusu ise bunu telafi ederiz. Dikkatinden kaçan veya 4 işlem hatasından kayaklanan  bir durum söz konusu ise bunun için de gereken telkinlerde bulunuruz.

Kurumumuzdan Matematik özel ders, Geometri özel ders alan öğrencilerimiz için uyguladığımız  “ÖZEL DERS SİSTEMİ” nin içeriği yukarıda anlattığımız adımlardan oluşmaktadır.
Kısamatik Eğitim’i diğer eğitim kurumlarından ayrıcalıklı yapan

3 AYAK Eğitim Modeli’ nden
Özel Ders Sistemi’ nden
Öğrenci Takip Sistemi’ nden faydalanmak isteyen öğrenci ve velilerimizi ziyerete bekleriz..