Matematik Öğrenmenin Yeni Yolu: Kısamatik
Kısamatik®Kısamatik®Kısamatik®
+90 553 066 40 30
Yol Tarifi Alın
Kısamatik®Kısamatik®Kısamatik®

Hakkımızda

Hakkımızda

Kısamatik Eğitim, 2003 yılında temeli Ankara’da atılmış ve 15 yıllık bir tecrübe ile bugünlere gelmiş bir butik eğitim kurumudur.Halen Ankara’da eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Kısamatik Eğitim, bireysel ve butik gruplar ile çalışmayı prensip edinen bir yapıya sahiptir.Bu prensip sayesinde eğitim verdiğimiz öğrencilerimizde başarı çıtasını %95 düzeyinde tutmayı başardığımız bir eğitim modeli geliştirdik.

Yıllardır birlikte çalıştığımız ve hedeflerine ulaştırdığımız öğrenci ve velilerimizden elde ettiğimiz tecrübelerden yola çıkarak geliştirdiğimiz ve uyguladığımız eğitim modelinin adını “3 AYAK” olarak adlandırdık.

Bu 3 Ayak eğitim modelinde ayaklardan biri Öğrenci, diğeri Veli, diğeri ise Kısamatik Eğitim kurumudur.

Zamanla bireysel ve butik gruplar ile yaptığımız çalışmaları bu yıl itibariyle dijital dünyada da sunmak için canlı uzaktan eğitim hizmeti de vermeye başlamış bulunuyoruz. Kısamatik Eğitimden hizmet almak isteyen fakat kurumumuza gelemeyecek koşullarda olan öğrencilerimize “Akıllı Tahta” yardımıyla internet üzerinden canlı olarak eğitim hizmeti sunmaya başladık. Ama bu sene ama seneye ve diğer senelerde de vermeye devam edeceğimiz eğitim hizmetlerimizde hem çağı yakalamayı hemde başarılı öğrencilerimizin sayısını artırmayı hedefliyoruz.

15 yıllık tecrübelerimizin her yıl üzerine yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz.

Kısamatik İle İletişime Geçin.

Öğrenci Görüşleri